Příměstské tábory

Příměstské tábory

Od papíru ke knize

Pro děti od 8 do 13 let.

kdy: 10.7. až 14.7. 2023
cena: 4200,-
/ materiál, svačiny, oběd v ceně /
Informace pro rodiče

Na táboře si děti vyzkouší různé způsoby výroby ručního papíru, naučí se, jak svázat knihu, co je to a jak vytvořit předsádku, namalují své ilustrace, vyzkouší různé způsoby tisku a mnoho dalšího. Nebude chybět ani oblíbené vyrábění zvířátek z bambulek, plstění nebo třeba korálkování. Prostě tábor, kde budeme tvořit od rána až do večera! Nicméně prostor najdeme i na hry a běhání, koupání a legraci.

Lektorky Eva Pulcová a Hana Procházková
Vystudovaná výtvarnice a grafička, ilustrátorka několika knih pro děti, v posledních letech se věnuje hlavně vedení výtvarných kroužků pro děti, výuce kresby a malby a přípravě studentů na talentové zkoušky.
Informace na lektora: 604 194 495

Divadelně pohybový - obsazeno

Pro děti od 6 do 13 let.

kdy: 28.8. až 1.9. 2023
cena: 4200,-
/materiál na kulisy apod. v ceně /
Informace pro rodiče

Divadelní příměstský tábor v novém kulturním centru KC Jasoň v Písnici.
Divadelní sál, letní scéna, zahrada, kavárna, krásná okolní příroda.

Pod vedením zkušených lektorek, profesionálních hereček a tanečnic se děti naučí základy herectví a improvizace, práce s rekvizitou, vyzkouší si základy taneční rytmiky a choreografie. Na začátku tábora si s dětmi určíme téma, kterým se budeme zabývat a na závěr rodičům a kamarádům zahrajeme představení, které jsme nazkoušeli. Součástí programu budou též odpolední výpravy do přírody a pohybové aktivity na zahradě.

O děti se budou starat zkušení lektoři, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. Skupina je složena maximálně z 12 dětí.

Lektorky:
Anežka Hessová
herečka, tanečnice a choreografka (absolventka VOŠ Michle)
Ivana Hessová  
herečka, režisérka a choregrafka (absolventka DAMU)
Informace na lektora 606 952 175 / volejte prosím až po 25.4. /