Příměstské tábory

Příměstské tábory

Výtvarný tábor

Pro děti od 7 do 13 let.

kdy: 19.8. až 23.8. 2024
cena: 4500,-
/ materiál, svačiny, oběd v ceně /
Informace pro rodiče

Pod vedením výtvarnice a lektorky z dětských workshopů a táborů si děti vyzkouší spoustu uměleckých aktivit. Na táboře si budou modelovat výrobky z jílové hmoty, plést zábavné náramky, a tvořit z přírodnin které si nasbírají. Během celého tábora budou pracovat na společném obrazu, kterým zakončíme závěr tábora. Obraz pak bude vystaven v KC Jasoň, aby si ho mohli všichni prohlédnout. Součástí tábora budou procházky do přírody, společenské hry, tvoření v ateliéru i čas strávený na zahradě. Děti budou mít každý den pestrý program. Čas na svůj osobní projev v tvorbě a zároveň i na odpočinek a hry. Z tábora si kromě hezkých vzpomínek odnesou i několik svých výrobků. 

 Lektorka Tereza Černá


Jmenuji se Tereza a jsem
milovnice umění, zvířat a přírody. Vystudovala jsem obor aranžerství a design. V podstatě od mala se věnuji kreslení a tvorbě všeho možného. V práci s dětmi mám zkušenost už od středoškolských let, kdy jsem dělala vedoucí na dětských táborech, hlídala děti  a později jsem pracovala jako asistentka pedagoga. Proto jsem se rozhodla spojit takto své zájmy a moc ráda naučím děti něčemu novému.

 

 

Divadelně pohybový

Pro děti od 6 do 13 let.

kdy: 26.8. až 30.8.2024
cena: 4500,-
/materiál na kulisy apod. v ceně /
Informace pro rodiče

Divadelní příměstský tábor v novém kulturním centru KC Jasoň v Písnici.
Divadelní sál, letní scéna, zahrada, kavárna, krásná okolní příroda.

Pod vedením zkušených lektorek, profesionálních hereček a tanečnic se děti naučí základy herectví a improvizace, práce s rekvizitou, vyzkouší si základy taneční rytmiky a choreografie. Na začátku tábora si s dětmi určíme téma, kterým se budeme zabývat a na závěr rodičům a kamarádům zahrajeme představení, které jsme nazkoušeli. Součástí programu budou též odpolední výpravy do přírody a pohybové aktivity na zahradě.

O děti se budou starat zkušení lektoři, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. Skupina je složena maximálně z 12 dětí.

Lektorky:
Anežka Hessová
herečka, tanečnice a choreografka (absolventka VOŠ Michle)
Ivana Hessová  
herečka, režisérka a choregrafka (absolventka DAMU)
Informace na lektora 606 952 175 / volejte prosím až po 25.4. /