wimhof

Workshop Wim Hof

Lektor: Ota Kulhánek
Prostor: cvičebna

Cílová skupina: 16+

Kurzy Wim Hof metody. Workshop je vytvořen tak, aby podporoval naplňování záměru šťastného, zdravého a plného života. Na programu bude procvičování základních částí metody: dýchání, nastavení mysli a vyzkoušení ledové koupele. Dále se seznámíte s vědeckými základy metody a výhodami jejího pravidelného praktikování. Workshop je velmi praktický a budete si moci vyzkoušet všechny důležité aspekty této metody.
Dalším z cílů workshopu je, abyste byli schopni celou metodu dělat i po skončení kurzu a mohli tak využít všechny výhody, které metoda přináší pro zlepšení fungování těla i mysli.
Tento workshop je vhodný pro každého, ale vyžaduje základní úroveň zdraví. Z preventivních důvodů nedoporučujeme účast během těhotenství nebo pokud trpíte epilepsií. Lidé s kardiovaskulárními problémy nebo jinými vážnými zdravotními problémy by měli před zahájením Wim Hofovy metody vždy konzultovat lékaře.
Občerstvení je zabezpečeno v průběhu kurzu.
Co si s sebou přinést: Podložku na cvičení, polštář na sezení, ručník, plavky, Župan nebo přikrývku (deku), Žabky nebo něco podobného. 


Jsem celoživotní sportovec. V mládí jsem se účastnil závodů na běžkách. Po mnoho let jsem hrál golf a dosáhl téměř jednomístného handicapu. V posledních letech se věnuji převážně běhání a cyklistice. Téměř celý svůj pracovní život jsem strávil na různých vedoucích pozicích v korporátním prostředí, které vytváří mnoho stresových situací a je velmi výkonově zaměřené. Možná i proto jsem v posledních letech čelil mnoha výzvám – jak zdravotním, tak osobním.

Pak jsem potkal Wima Hofa, jeho metodu (WHM) a jeho výrok: “Dokážete mnohem víc, než si myslíte”. Byl jsem s ním na zimní expedici, praktikoval otužování a speciální dýchání. Výsledky, které jsem okamžitě cítil, mě natolik nadchly, že jsem s ním absolvoval další intenzivní výcvik. To mi umožnilo stát se oficiálním instruktorem Wim Hof metody. To vše mě přivedlo na cestu hledání, co dalšího bych mohl udělat se svým životem. 
Kontakt:
otakulhánek@otakulhánek@.cz
+420602221469
www.otakulhanek.cz