Šití z přírodních materiálů

Šijeme z přírodních materiálů

Základy šití z tkaných a úpletových materiálů / taška, sukně, triko /

Lektor: Jitka Kellerová

Cílová skupina: 15-99

Na kurzu se naučíte pracovat jak s klasickým strojem, tak overlockem a coverlockem, osvojíte si základní techniky šití z tkaných a úpletových materiálů.

Ušijete si bavlněnou tašku s vnitřní kapsou na zip, rozšířenou šestidílnou sukni z viskózy s kapsami v bočních švech a tričko z bavlněného úpletu. To vše dle střihu, který si sami vytvoříme. Krom toho  vás seznámím s různými „vychytávkami“ a pomůckami, které vám při šití lecjak pomohou.

Kurz je určen pro začátečníky, maximální počet účastníků je 5 osob.
Veškeré potřebné věci i materiál budete mít k dispozici.

Termín:
víkend 13. – 14. 11. 2021
Délka worshopu:
sobota 8 hodin (9.00 – 18.00 s hodinovou pauzou na oběd)
neděle 6 hodin (9.00 – 16.00 s hodinovou pauzou na oběd)
Cena workshopu: 4800.-/kč

 

 

Vystudovala jsem dálkově SPŠ oděvní v Praze. Během studia jsem pracovala jsem jako kostymérka v divadle ABC a také jako asistentka prodeje v Galerii mody Heleny Fejkové, kde jsem objevila, jaký úžasný materiál je len. Vždy mě bavilo šít a tato záliba se od roku 2000 stala mou živností a činností téměř každodenní.

Během mé tvorby jsem měla možnost spolupracovat s různými oděvními a řemeslnými galeriemi. V současnosti mé věci najdete v pražském Cvrku ve Vodičkově ulici a na Letné, pak ve Faktoru Traktoru v Praze, v Galerii Manus v Českém Krumlově nebov galerii Adelaida v Plzni. Pánské košile a další produkty, které nutně nevyžadují zkoušení najdete na Fleru.

www.jitkakellerova.cz
len@jitkakellerova.cz