Šití bot

Šití bot

Lektor: Veronika Mocová

Kurz šití bot je výborná příležitost, jak si odpočinout od všedních starostí, setkat se s přáteli, či stejně naladěnými lidmi, spojit se s kreativní částí svého já a vyzkoušet si řemeslo, které sice výrazně změnilo v dnešní době svoji podobu, avšak amatérské kreativní šití bot v domácích podmínkách, má stále mezi lidmi své místo.
Po absolvování kurzu budete schopni si v domácích podmínkách ušít botky s minimem pomůcek. Šije se z hovězí třísločiněné kůže o tloušťce 1,8-2,2mm, botky si nabarvíte do barvy, kterou si vyberete, plotny používám o tloušťce 1,8-4mm.

Termíny: 
Cena: 

 

Od malička jsem ráda tvořila, a přestože v dospívání u mě zvítězil sport a tvůrčí práci jsem na dlouhý čas opustila, velice ráda jsem si po letech vzala do ruky zase háček, vlnu, jehlu, nitě, zasedla za šicí stroj, nakoupila látky a začala znovu tvořit.

Zpátky k tvorbě mě přivedla touha obléci si autorskou módu, něco, co promluví o mé osobnosti na první pohled, beze slov. V obchodech věšáky plné stejného a neosobního oblečení bez příběhu – a nebo s velmi smutným příběhem – mě neoslovují a tak jsem moc ráda, že jsem si splnila sen a oblečení s příběhem, si tvořím sama.
Naučit se šít vlastní boty, bylo pomyslnou tečkou za tvorbou dokonale autorského outfitu “od hlavy až k patě”. Díky kurzům, které pořádám se mi podařilo tuto krásnou práci propojit s další mojí vášní, a to je setkávání se s lidmi, kteří rádi tvoří, vypráví své příběhy, sdílejí společně svůj čas a díky tvorbě se rozvzpomínají na to, co jsme jako lidé v dnešní rychlé době ztratili, a to je umění žít v přítomném okamžiku.

Ráda se s Vámi na kurzu šití bot potkám a provedu vás procesem, z něhož si odnesete nezapomenutelný zážitek, který vás bude provázet doslova na každém kroku.

www.veronika-mocova.cz
info@veronika-mocova.cz