power joga- gravid joga

Power joga, gravid joga

Lektor: Clara Císařovská

Power jóga je dynamický styl jógy, při kterém se díky plynulému a svižnějšímu střídání pozic pěkně zapotíme a zároveň zpevníme, posílíme a protáhneme celé tělo. Na úvod nás čeká vědomé dýchání, které je sice jemné, ale má na celou naši bytost až zázračné účinky. Následuje zahřátí, dynamická část, protažení a na konci nechybí příjemná relaxace, při které si odpočine nejen naše tělo, ale také naše mysl tak, abychom mohli aspoň chvíli pobývat v sobě v bodě, kde se skrývá nevyčerpatelná studna radosti a síly. Po lekci se cítíme osvěžení, nabití, “doma” ve svém těle a skvěle sami v sobě.
Cvičíme 90min.
Každý čtvrtek. První cvičení je 23.9.
Čas: 18:00 – 19:30
Cena: 10 lekcí 2500,-/kč

Gravid jóga nastávajícím maminkám pomáhá nejen s přípravou na porod, ale také vědomě prožít toto transformativní období. V těle buduje sílu a pružnost, v mysli klid a odvahu čelit neznámému, učí nás užívat svůj dech, který je zázračným pomocníkem v každé životní situaci… Mimo jiné mírní těhotenské potíže, bolesti, otoky, zlepšuje krevní oběh, zažívání a učí nás naslouchat svému tělu i miminku. Lekce gravid jógy je příjemná, relaxační, a zároveň posilující. Podporuje napojení a důvěru v sebe. Čas strávený s gravid jógou vytváří prostor, v němž se můžeme plně věnovat sobě a hýčkat své tělo i miminko.
Cvičíme 60min.
Každý čtvrtek. První cvičení je 23.9.
Čas: 16:30 – 17:30
Cena: 10 lekcí 2200,-/kč
 

S jógou jsem se setkávala už od malička: můj dědeček byl Ind, maminka měla knihovnu plnou knih o józe a každý den se u nás cvičil Pozdrav slunci. Později jsem měla radši sporty, u kterých se pořádně zapotím a mylně jsem si myslela, že jóga nic takového neskýtá. Pak mě jednou vzala sestra na Hot jógu, u které jsem se zapotila víc než dost. A tak si ke mně jóga našla cestu a začaly se mi postupně odkrývat její krásy. Poznala jsem radost z vědomého pohybu, dechu, pozornosti. Nakonec jsem horkou místnost opustila, už nebyla potřeba. Jóga mě zcela okouzlila taková, jaká je, ve své jednoduchosti a přirozenosti. Cesta mě vedla k absolvování Kurzu učitele jógy v holešovickém Yogacentru v roce 2014. Ve stejný rok jsem jógu začala tamtéž vyučovat a časem jsem začala vést i samotný kurz pro budoucí učitele jógy. Pravidelně se v józe dále rozvíjím, ať už prostřednictvím knih či různých festivalů a seminářů. Jógu vnímám nejen jako způsob, jak se ve svém těle cítit dobře a jak s ním být ve vědomém spojení, ale také jako životní cestu, každodenní praxi, nikdy nekončící objevování sebe samé.