Kurz: Probud tvurce

Probuď tvůrce - dílničky

Lektor: Julie Včeláková

Cílová skupina 1: děti od 6 do 9 let  
Cílová skupina 2: děti od 9 + dále

Každá krásná věc potřebuje svůj čas na dokončení. Dávám přednost propracovanosti a práce na etapy, před rychlou výrobou – dětem tak poskytneme možnost procvičit svou trpělivost, vůli a vytrvalost a nakonec prožít velikou radost z dokončení díla.
Vyrábět budeme z přírodních materiálů, doplněných o materiály již použité, mnohdy považované za potencionální odpad, či vedlejší produkt.
Smyslem kroužku je seznámit se s různými technikami a materiály, osahat a vyzkoušet si různé nářadí, rozvíjet fantazii a hrát si.
V ceně je materiál, pomůcky a nářadí.

Termíny: každé úterý  
Čas skupina 1:   14:30 až  16:00
Čas skupina 2:   16:30 až  18:00
Cena: 1250,-Kč/5 lekcí
Cena: 2300,-Kč/10 lekcí

Lekce je nutné navštěvovat kontinuálně, za sebou, každý týden. 
Lekce se uskuteční při minimu 4 dětí.
Přihlášeni budete až po zjištění částky na našem účtu a přijde vám emailem potvrzení.
Pokud se lekce neuskuteční z naší strany, nebo ze strany dalších opatření, peníze vám vrátíme.
Počet lekcí dodržíme, akorát se termín ukončení posune o zdržené dny.
Dotazy k platbám na info@jasoncentrum.cz

Julie Včeláková – Prozkoumávání různých technik, materiálů a výrobních procesů prostupuje celým mým životem od dětství. Vždycky mě zajímalo, jak „TO“ někdo udělal, že …. Různá tvořivá činnost pro mě byla a je způsobem, jak relaxovat. Jako máma dvou dětí jsem se během let pouštěla do různých dílniček pro děti ve školce i ve škole, a v průběhu posledních čtyř let na příměstských včelařských táborech. A protože máme hlavu plnou vyrábění, zrealizovali jsme letos s mojí sestrou Terkou tvořivě-arte terapeutický tábor na horách. Šiju, drátuju, maluju, batikuju, stříhám, lepím, brousím, řežu, sbírám šišky, klacky, žaludy a taky různé materiály, jinými považovaný za odpad a přemýšlím, jak a na co jej použít… děti jsou v tomto ohledu nekonečnou studnicí nápadů.

Kontakt:
vcelkajulie1@gmail.com
731174551