Kurz: pohybove-sportovni

Pohybově-sportovní kroužek

Lektor: Aneta Šindlerová

Cílová skupina:

Jak vypadá sportovní kroužek a co od něho čekat? Náplní kroužku jsou pohybové a sportovní hry, které byly vymyšleny tak, aby si v nich děti rozvíjely a cvičily svoji obratnost, pohotovost, koordinaci, zručnost, rychlost, sílu a vytrvalost. Dále v kroužku probíhá nácvik základních atletických disciplín.
Může se zdát, že se kroužek zaměřuje na výkonnost, ale spíš než na výkon a soutěžení se kroužek orientuje na budování týmového ducha, spolupráce a psychické odolnosti.

Termíny: každý pátek 
Čas: 16:00 až 16:45
Cena: 1280,-Kč/10 lekcí

Přihlášení budete až po zaplacení částky, kdy vám přijde potvrzovací email.Kurz se otevře, jakmile budou minim. 4 zájemci.
Pokud se kroužek/kurz nezaplní minimem zájemců, částku samozřejmě vracíme.
Dotazy k platbám na info@jasoncentrum.

 V dětství jsem si zamilovala sport, a tak mě provází celým životem v různých odvětvích. Nejdéle jsem sbírala cenné zkušenosti v atletice, které bych ráda předala dál. Prošla jsem také spoustou jiných sportů (volejbal, basketbal, tance, plavání, sportovní gymnastika atd..) Sport mi byl vždy nejbližší.
Práce s dětmi v jakékoliv oblasti je velmi specifická a kreativní věc, proto mě také baví. Odměnou je vždy radost a zájem malých sportovců. Jako trenérka mám zkušenosti s vedením atletické přípravky a sportovními tábory.