Kurz: po porodu

Cvičení po porodu

Lektor: Lucie Štěpánová

Cílová skupina: maminky po porodu

Obsah: 60 minutový blok na zformování postavy po porodu. Procvičení těla od „hlavy až k patě“ se zaměřením na posílení a rehabilitaci přetěžovaných svalů v těhotenství. Blok je rozložen do tří fází: rozcvička (rozehřátí) cca 10 minut – posilovací cca 40 minut – protahovací cca 10 minut.
Lze se přihlásit i v průběhu semestru, budou odpočítány proběhlé hodiny.

Vaše dítě může být v tělocvičně s Vámi

Termíny:  každé úterý počínaje 29.září 2020 až 26.ledna 2021
Čas:     17:00 až 18:00
Cena:   2550,-Kč/17 lekcí 

Přihlášení budete až po zaplacení částky, kdy vám přijde potvrzovací email.
Kurz se otevře, jakmile budou minim. 4 zájemci.
Pokud se kroužek/kurz nezaplní minimem zájemců, částku samozřejmě vracíme.
Dotazy k platbám na info@jasoncentrum.cz

Ke sportu mě přivedli rodiče již v před-školkovém věku. Absolvovala jsem baletní přípravku, základy gymnastiky a všeobecné sportování. Dlouhé roky jsem byla v atletickém oddíle TJ Bohemians. Později se mi splnil sen v podobě několika strávených let v malé taneční skupině se zaměřením na moderní tanec s prvky baletu.

Mám jednu dceru, a již během mateřské dovolené jsem se rozhodla vrátit se ke sportu jako cvičitelka. Mám licenci cvičitele III. třídy a 12 let se věnuji cvičitelství a lektorování mimoškolních aktivit. Předcvičuji jak dospělým (například cvičení po porodu) tak dětem (těm především). Cvičení s dětmi mě moc baví a naplňuje. Je úžasné, jak děti dokáží dát najevo co je zajímá, baví, co se jim líbí. Mám ráda jejich přímost a upřímnost.

Kontakt:
lucie.step@seznam.cz
604400042