Kurz: malovaní děti

Kurz malby

Lektor: Kristýna Bujárková

Cílová skupina: 6-15 let

Obsah: Na svém kurzu bych vás provedla základy malby, ale hlavně bych vás ráda zábavnou cestou seznámila s dějinami umění. Budeme malovat jako Jackson Pollock, zkusíme si techniku typickou pro George Signaca a ukažu vám práci i Vincenta van Gogha. Probereme si konkrétní umělce, styly i slohy. Formou ukázek děl, výkladu dějin a hlavně vaším osobním přístupem k malbě z dané doby se seznámíme s podstatnými body historie umění.

Výuku dětí prvního stupně bych ráda zaměřila na základy malby. Přes techniky na papír bych je provedla k malbě temperovými a akrylovými barvami na plátno. Porovnáme si jednotlivé techniky a půjdeme malovat i do plenéru.

Druhý stupeň bych ráda vedla více edukativně a děti bych seznamovala s nejdůležitějšími mezníky dějin umění. Na známých výtvarnících bych jim ukázala rozdílnost stylů, technik a hlavně doby ve které díla vznikala.

Termíny: každý čtvrtek 
1.st.Čas: 15:00 až 16:30
Cena:  2150,-Kč/10 lekcí

2.st.Čas: 16:45 až 18:15
Cena: 2150,-Kč/10 lekcí

Přihlášení budete až po zaplacení částky, kdy vám přijde potvrzovací email.
Kurz se otevře, jakmile budou minim. 4 zájemci.
Pokud se kroužek/kurz nezaplní minimem zájemců, částku samozřejmě vracíme.
Dotazy k platbám na info@jasoncentrum.cz

Studuji malbu na FDULS v Plzni. Věnuji se malbě a grafice. Moje práce byly k vidění v Praze v galerii Troba, v Obecním domě i v Plzni v Galerii Ladislava Sutnara. Pořádala jsem workshop airbrush technik pro NC State Prague. Během studii jsem spolupracovala s hiporehabilitačním centrem Jupiter, kde jsem vedla výtvarné dílny pro děti. Čas jsem žila ve Francii v regionu Aveyron s módní návrhářkou Monika Liné-Gölz, která vede Atelier du Réquista. Následující léto jsem trávila v jurtě opět ve Francii a zabývala se off grid living, bio a eko art.

Kontakt na lektora:
kristyna.bujarkova@seznam.cz
733522024