Hudební lázně

Hudební lázně

Meditační technika

Hudební lázeň je starověký rituál na podporu přirozeného samo léčení a obnovu Vašeho těla a duše.

Probíhá vleže, na jógových podložkách v místnosti, která je provoněná vykuřovadly či jinými vůněmi, které Vám pomohou uvolnit se a zpříjemní Vám tak celý prožitek.

Za působení posvátných a léčivých tónů a frekvencí křišťálových mís, tibetských mís, zvonkoher, deštné hole a dalších nástrojů se Vaše tělo harmonizuje a léčí, uvolňují se Vaše emocionální, fyzické a energetické bloky.

Benefity hudebních lázně – uklidňuje vaše tělo a mysl, snižuje stres a úzkost, snižuje napětí a únavu, zlepší Vám náladu, spánek a duchovní pohodu. Na konci budete uvolnění a jako znovuzrození.

Tak jako každý z nás je jedinečná osobnost, každá hudební lázeň je jiná, jedinečná a každý z nás z ní bude mít jedinečný zážitek.

Termín:
 15.12. 

Čas: 18:30
Cena: 270,- / hod.
Platba: předprodej, nebo rezervace eamil: kukr@jasoncentrum.cz
S sebou si vezměte prosím podložku.

Lektor: Jarmila Valičková

Před pěti lety jsem se rozhodla změnit směr své životní cesty, opustila jsem zaměstání a jistoty a vydala jsem se do Asie se svou dcerou.
Po čtyři roky, které jsme strávily v Thajsku, jsme se učily poznávat jinou kulturu, náboženské zvyky, nový styl života včetně meditací a cvičení. Dle rčení, když je žák připraven, učitel se dostaví jsem se i já setkala s mou učitelkou, která mě zasvětila do tajů posvátných tónů, vibrací a frekvencí léčivých hudebních nástrojů. Začala jsem se učit o významu tibetských a křišťálových mís a dalších hudebních nástrojů používaných při meditacích a v léčbě a harmonizaci těla.
Měla jsem tu čest pracovat v nejlepších holistických centrech na ostrově, kde jsme žily. 
Když se ohlédnu zpět, bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. To, že jsem měla možnost poznat, jak tyto posvátné zvuky působí a používat je ve svém každodenním životě, že jsem objevila touhu hrát a objevovat co který nástroj přináší a jak léčí, pomáhat ostatním zklidnit jejich těla, mysl a léčit je pro mě veliké potěšení a cítím velikou vděčnost za tuto možnost.
Ráda bych Vám touto cestou představila svou řadu hudebních nástrojů, která se neustále rozšiřuje 🙂 a věřím, že i Vám pomohu zklidnit mysl, otevřít svá srdce a naladit se na vyšší vibrace lásky a klidu.