fitness dance

Fitness Dance

Fitness Dance – dospělí
Jedna hodina nabitá tanci z nejrůznějších koutů světa, během které si osvojíte základní kroky v jednoduchých sestavách, posílíte svaly, rozhýbete pánev a nakonec
se uvolníte během závěrečné relaxace, abyste se domů vrátili jako znovuzrození. Těšit se můžete na břišní a irské tance, latinu, zumbu, bollywood, aerobik a další.
Těším se, že si spolu při tanci užijeme pořádnou zábavu!
Každou středu od 17:45 až 18:45 začínáme 5.října do 28.prosince 2022
cena: 2600,-Kč / 13 lekcí

Fitness Dance – starší děti  II.stupeň ZŠ
Během jedné hodiny si v jednoduchých choreografiích vyzkoušíme nejrůznější tance od irských po břišní, proložíme to zumbou a moderními tanečními styly. Naučíme se základní kroky, které pak můžete využít při tvorbě vlastních choreografií. Pojďme si společně užít radost z pohybu a rozvíjet vaše taneční nápady!
Každou středu od 16:15 až 17:15 začínáme 5.října do 28.prosince 2022
cena: 2470,-Kč / 13 lekcí

Lektor – Radka Zelená

V dětství se Radka věnovala gymnastice, od které postupně přešla k tanci, který ji nesmírně baví. A to zejména irské tance, se kterými vystupovala s taneční skupinou Seamróg. Břišní tance má ráda pro jejich ženskost a blahodárný vliv na ženské tělo. Líbí se jí i spojení aerobiku a tance v nejrůznějších podobách. Ráda si hraje právě s propojovaním různých tanečních stylů tak, aby zážitek z pohybu byl co nejzábavnější. Vystudovala Přírodovědeckou fakutltu UK v Praze, je vdaná a má 3 děti.