Divadelní pohádkový podzim a zima

Divadelní pohádkový podzim a zima

Pohádky zahradníčka Pepina / Nezávislé divadlo

25.9. od 15:00 / hrajeme v sále. Vstupné na místě 100,- / 150,-hotově nebo kartou.

Zavítejte spolu s námi do pohádkového zahradnictví a poslechněte si příběhy, které se tu dějí zahradníčkovi Pepinovi. Společně si zatančíte a zazpíváte známé písničky a dozvíte se, co všechno musí mít takový zahradník a co všechno za den musí stihnout udělat.

Jak si Cizopaska s Bacilkou už ani neškrtly / Dobře naladěné divadlo

9.10. od 15:00 / hrajeme v sále. Vstupné na místě 100,- / 150,-hotově nebo kartou.

Sourozenci Verunka a Vítek mají před sebou normální školní den. Ale už od rána na ně na každém rohu číhají dvě potvůrky: Cizopaska a Bacilka. Jak je možné, že Verunce se obě vyhýbají, ale Vítek to pokaždé schytá?Zábavně-vzdělávací autorský příběh, který je plný příkladů a poučení, jak pečovat o své tělo a zdraví, aby se vás už nikdy žádný bacil nezmocnil.

Pohádky z mechu a kapradí / Nezávislé divadlo

23.10. od 15:00 / hrajeme v sále. Vstupné na místě 100,- / 150,-hotově nebo kartou.

V pařezové chaloupce pod mechem a kapradím bydlí Křemílek s Vochomůrkou. Tito dva velcí kamarádi každý den zažívají spoustu dobrodružství a legrace. Jednou sází kytičku, podruhé jahody a nakonec se vydají do lesa na pařezy. Ne vše se jim hned podaří, ale nakonec všechno zvládnou.

Ježibaby z Babína / Divadlo bez názvu

6.11. od 15:00 / hrajeme v sále. Pronájem/ Vstupné na místě 100,-

V lese Babíně, mezi Poděbrady a Nymburkem, kde žijí dvě ježibaby Klotylda a Matylda, hledá štěstí vandrovník Martin. Obě ježibaby mu namluví že právě ony jsou jeho štěstím, protože jsou zakleté princezny, a když je Martin vysvobodí, dostane jak dukáty a půl království tak i jednu z nich za ženu. Tak uvidíme….

Rajský ostrov / divadlo Kukadlo

13.11. od 15:00 / hrajeme v sále. Vstupné na místě 100,- / 150,-hotově nebo kartou.

Josefíně se zdá sen o plavbě na Rajský ostrov. Spolu s námořníkem Cypriánem potkávají želvu, velrybu a opici a dozvídají se, jak to zařídit, aby takovým rájem byla celá planeta.

Švec a čert / Nezávislé divadlo

27.11. od 15:00 / hrajeme v sále. Vstupné na místě 100,- / 150,-hotově nebo kartou.

Tento pohádkový příběh nás zavede do chalupy chudého ševce, který lidem spravuje boty. Jednoho dne se mu za pecí zjeví čert. Švec se ho ale nebojí, protože má pro strach uděláno…

Jak chtěl skřítek zaspat vánoce / divadlo Kukadlo

11.12. od 15:00 / hrajeme v sále. Vstupné na místě 100,- / 150,-hotově nebo kartou.

Proč se skřítek Grumla netěšil na Vánoce a jak to víla Sněženka zařídila, že si společně zazpívali vánoční koledy, zahráli pohádku o dvou sněhulácích a nakonec se dočkali i vánočního stromečku.
Představení obsahuje koledy živě zpívané s reprodukovanou hudbou.

Pohádky naší babičky / Nezávislé divadlo

18.12. od 15:00 / hrajeme v sále. Vstupné na místě 100,- / 150,-hotově nebo kartou.

 
Vánoční představení o příbězích kouzelné babičky, které dělá společnost kašpárek. Pohádkové představení o tradicích, zvycích a koledách.