disco dance

Disco dance

Lektor: Michaela Chládková

Cílová skupina: od 3tř. ZŠ

Disco dance je moderní rychlejší styl tance s gymnastickými prvky, který vznikl v 70. letech 20.století. Základem je stabilní rytmus hudby, kterým se tanečník řídí, je dáván důraz na každý prvek. Hudba je velmi rytmická a označována jako disco hudba. Právě tento styl je velice osobitý v tom, že nejde jen o choreografii, ale je zatím nějaký příběh.

Vhodný věk pro tento styl je pro děti od 3. třídy základní školy.

S dětmi se budu snažit sestavit choreografii, kde se naučí vnímat rytmus, naučí se základní gymnastické prvky a zlepší svou kloubní pohyblivost. Doufám, že se všichni pobavíme a užijeme si zábavu.

Termíny: každý čtvrtek od 3. února do 26. května 2022 / cena: 3060,- / 17 lekcí
Čas: 14:15 až 15:15

Jakmile bude přihlášeno minimum účastníků / 5 dětí / budete vyzváni k platbě. Děkujem5

Vystudovala jsem sportovní gymnázium, kde jsem byla zaměřena na atletiku a mojí specializací byl hod oštěpem. Nyní studuji na ČVUT obor Management. Zkušenosti a dovednosti v tancování sbírám od svých 5 let, kdy jsem začala tancovat v taneční skupině Freedom. Můj hlavní směr byl Disco dance občasně s prvky Hip Hopu, kterému jsem se věnovala až do 16 let. Dále jsem chodila do školní skupiny, kde hlavním tanečním směrem byl Aerobik, který jsem dělala od 4. – 7. třídy základní školy.

Prošla jsem si Aerobikem, Disco dance, začátky baletu a Hip Hopu, nejvíce mě osobně bavil Disco dance. Zaměřila jsem se právě na tento styl, protože je to nejvíce energetický a rychlejší styl, kde mám i nejvíce zkušeností.

Chtěla bych své dovednosti předat dál a naučit děti vnímat rytmus, obratnost a zajímavé taneční kreace.