capoeira

Capoeira

Lektor: Milan Eliáš

Pro děti 6+

Capoeira je bojové umění pocházející z Brazílie. Nabízí efektivní obranné i útočné prvky. Kombinuje komplexní pohyb s rytmickou hudbou, její energie tzv. „Axé“ člověka okamžitě pohltí, stane se vaší vášní i životním stylem. Vedle samotného bojového umění učíme studenty navíc respektu, toleranci, sebevědomí a zodpovědnosti.

Samotný trénink začíná úvodním pozdravem „Salve“. Od toho okamžiku se nezastavíme až do konce lekce. Strečink je samozřejmostí. Jednotlivé prvky Capoeiry učíme zábavnou formou. Nezapomínáme ani na prvky akrobacie, klademe velký důraz na bezpečnost všech studentů, nikoho do ničeho nenutíme. Z našich capoeiristů děláme bojovníky, muzikanty, tanečníky i akrobaty.

První lekce zdarma.

Termíny: každý pátek od 6. ledna 2023
Čas: 15:30 až 16:30
Cena: 3780,-

Každý capoeirista časem dostává přezdívku. Je to dáno historií a stala se z toho tradice. Má přezdívka je „Ouriço“ – ježek. Vystihuje nejen můj fyzický stav během tréninku, kdy mi stojí všechny vlasy na hlavě, ale sem tam někoho také „popíchnu“ k další capoeira hře. Věnuji se Capoeiře od roku 2015 a jedno vím jistě… Jsem rád, že jsem udělal první krok a přišel tenkrát zkusit capoeiru. Proto zvu teď já vás. Poznejte capoeiru, provedu vás vším, co nabízí.